MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 16405089
nr 1640 5089
Karmstol
Per Öberg, "Confidencen" Brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator) Confidencen stolen 1985 numrerad 033. Sitthöjd ca 43 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:08:44
2/9 17:35:28